Witamy

CYPRYS

Władysławowo


DOBA HOTELOWA

od 16:00 do 10:00

CYPRYS WŁADYSŁAWOWO to trzy obiekty, wszystkie na tym samym ogrodzonym terenie w centrum Władysławowa w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co zapewnia ciszę, a jednocześnie bliskość plaży i centrum (10 min spacerkiem, 900 m do głównego wejścia na plaże)

Jako jedyni w tak bliskiej odległości od morza dysponujemy terenem o powierzchni 3500 mkw na którym znajdziecie mnóstwo przestrzeni.

Nasze obiekty zarówno pokoje, apartamenty i domki przygotowaliśmy z myślą o pobytach rodzinnych.

Cyprys to zespół trzech obiektów:

Duży Cyprys

- pokoje 2 i 3 osobowe z balkonem, łazienką, mini aneksem kuchennym (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna), apartament 8 osobowy na parterze 115 mkw (trzy oddzielne sypialnie, salon , kuchnia, łazienka)

Mały Cyprys

- apartameny 4 osobowe i 3 osobowe z aneksami kuchennymi ,

Domki 6 osobowe

Kwatery dla rodzin z dziećmi we Władysławowie. Apartamenty rodzinne. Wakacje dla rodzin z dziećmi. Domki letniskowe dla rodzin z dziećmi

Zarezerwuj

Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, blisko plaży tuż przy parku.

Usługi
i standardy

Posiadamy bezpłatny parking na 20 pojazdów ze swobodnym wjazdem i wyjazdem, a także 750 mkw placu zabaw dla dzieci ze stacjonarnymi i mobilnymi zabawkami oraz przytulne zadaszone miejsce do grillowania. Cała nasza posesja mieści się na 3500 mkw działce, co zapewnia swobodne korzystanie ze wszystkich udogodnień.